O nás

O nás

Spoločnosť a4a

Spoločnosť a4a bola založená v roku 2008 ľuďmi ktorí majú bohaté skúsenosti a praxou overené schopnosti v projekčnej činnosti a stavebníctve.

Kolektív ľudí okolo a4a sa vyprofiloval podla potrieb trhu tak, aby bol schopný poskytnúť komplexné služby od štúdie až po stavebné povolenie.

Samozrejme poskytujeme aj inžiniering, tzn. že zabezpečíme celý legislatívny proces týkajúci sa stavby a vybavíme všetky stanoviská a povolenia až po stavebné povolenie a kolaudáciu stavby.

Filozofia spoločnosti je postavená na týchto  základných princípoch:

  • Komplexnosť - Komplexná ponuka služieb je jednou z priorít  spoločnosti. Našim cieľom je poskytnúť klientovi komplexný servis pri jeho stavebnom zámere, čím mu šetríme čas a v neposlednom rade financie.   
  • Progresívne riešenia - Sledovať a aplikovať do praxe nové trendy, materiály a technológie vnímame ako prirodzenú súčasť činnosti ateliéru.
  • Tradičné hodnoty - Staviame na tradičných hodnotách starých stavebných cechov keď bola precízna a dôsledná práca úplnou samozrejmosťou. Tiež kladieme veľký dôraz na vzťah s klientom a patričnú komunikáciu či už ide o stavebníka rodinného domu alebo developera.                                  
  • Cena - Cena je vždy dôležitý a často limitujúci faktor každého investora. Naša spoločnosť je štruktúrou nastavená na optimalizáciu procesov, čím minimalizuje nároky na réžiu a prevádzku a tým umožňuje minimalizovať aj cenu za poskytované služby.